zeytinburnu pet taksi.jpg

Zeytinburnu Pet Taksi

Zeytinburnu Pet Taksi hizmetimizde; Evcil hayvanlarınızı Zeytinburnu'ndan alıyor, dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Yada başka adresten, Zeytinburnu'na getiriyoruz. Evcil hayvan taşımacılığında Zeytinburnu'na da hizmet vermek bizleri ve değerli patili dostlarımızı mutlu ediyor. Çünkü Mecim Pet Taksi ile, evcil kedi ve köpeklerimiz güvende ve mutlu.

Zeytinburnu Evcil Hayvan Taşımacılığı

Zeytinburnu evcil hayvan taşımacılığı hizmetimizi; Değerli Zeytinburnu hayvansever ve patili dostları ile buluşturmaktan mutluyuz. Gerek iş yoğunluklarınız, gerekse İstanbul içi trafik yoğunluğundan kaynaklı olarak, hem işinize hem de patili dostunuza zaman ayırmakta güçlük çeken tüm evcil hayvan sahiplerinin bu sorununa çözüm oluyoruz. 

Evcil hayvanınızı veterinere götüreceksiniz ama aracınız mı yok? Mecim Pet Taksi'yi arayarak bir veteriner yolculuğu planlayabilir, kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Veterinere götürülüp, tedavisi sırasında yanında bulunup onunla ilgileniyor, tüm bu aşamaları fotoğraflıyor ve sizler ile paylaşıyoruz. 

Yada; Kedi veya köpeğinizi bir başka şehre mi naklettirmek istiyorsunuz? Tam sizlere göre bir evcil hayvan taksisi olan Mecim Taksi'yi arayabilirsiniz. 

Zeytinburnu Pet Taksi'de Neden Biz? 

Evcil hayvanınızın nakli sırasındaki tüm aşamaların fotoğraflanıp sizlerle paylaşılması, araçların ergonomik, temiz ve güvenli olması, evcil hayvanınızın durumuna göre sizlere sunmuş olduğumuz birçok hizmet şekli (hizmetlerimiz) ve birçok zaman çok önemli olan fiyat politikamız sizleri mutlu edecektir. 

Evcil hayvanlarınızı 7/24 Zeytinburnunun hangi mahallesi olursa olsun adresinizden teslim alıyoruz. İster kendi taşıma çantasında, isterseniz araçlarımızda bulunan sevimli kafeslerde yolculuk yapmasını tercih edebilirsiniz. 

Uzman ve işinde oldukça titiz olan çalışma arkadaşlarımız, evcil hayvan taksisi hizmetine yeni bir boyut kazandırmaktadır. Patili dostlarımız için; Zeytinburnu'nun Beştelsiz mahallesi, Çırpıcı Mahallesi, Gökalp mahallesi, Kazlıçeşme mahallesi, Maltepe mahallesi, Merkezefendi Mahallesi, Nuripaşa Mahallesi, Seyitnizam Mahallesi, Sümer Mahallesi, Telsiz Mahallesi, Veliefendi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi ve Yeşiltepe Mahallesi olan 13 mahalleye 7/24 hızlı ve güvenli evcil hayvan taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Evcil hayvanlarınızın can güvenliği Zeytinburnu Pet Taksi'de bize emanet...

Planlanan yolculuk esnasında evcil hayvanlarınızın tüm ihtiyaçları (mama,su,tuvalet vs) ile özenle ilgileniyor, onları birer kargo değil, bizlere emanet edilmiş birer can olarak görüyoruz. 

Planlanan pet taşıma hizmetinde kedi, köpek, kuş, papağan hiç farketmeksizin onları en konforlu şekilde taşımak ve siz değerli hayvansever dostlarımızı memnun etmek birincil görevimizdir.

Zeytinburnu pet taksi denilince akla geliyor olmak bizler için değerlidir.  

bakırköy pet taksi 3.jpg

Sosyal Medyada Bizi Takip Edebilirsiniz

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram