VİP PET NAKİL

İstanbul Pet Taksi ve şehirler arası evcil hayvan nakli hizmetimizin özel bir bölümü olan VİP PET NAKİL, sevimli dostumuzun yolculuğu sırasında araçta sadece kendisinin bulunduğu, bir başka evcil hayvanımızın olmadığı yolculuk şeklidir. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Firmamızın evcil hayvan transferi ile ilgili bir diğer hizmeti de Vip pet nakil hizmetidir. Sıradan bir Pet Taksi hizmetinden daha fazlasını sizlere sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yola çıkarkenki mottomuzu "Kendi evinde gibi hisset" koruyor, her geçen gün hizmetlerimize bir yenisini eklemeye devam ediyoruz. Sevimli dostlarımızın maksimum konfor ile yolculuk yapabilmesi için özel nakil aracımızda tek başına sizin belirlediğiniz tarih ve saatte istediğiniz adresten alıp, belirlediğiniz adrese ulaşım sağlıyoruz. Evcil hayvan nakli yolculuğu sırasında kedi veya köpeklerinizin boyutu farketmeksizin, araç içinde bulunan kafeslerimizde yada sizin tercihinize göre, kendi kafesinde yolculuk yapabilir.

Araçlarımız, müşteri memnuniyeti ve değerli patili dostlarımızın daha rahat ve konforlu yolculuk yapabilmeleri adına her yolculuktan sonra özenle temizlenir ve dezenfekte edilir. Dilerseniz kedi veya köpeklerinizin en sevdiği oyuncakları da oynamaları için verebilirsiniz.

Yolcuklarımızdan önce evcil hayvan taşımacılığı sözleşmemizi yapıyoruz. Bu sözleşmede; evcil hayvanımızın teslim alındığı tarih, araç bilgileri, araç şoför bilgileri vs gibi tüm bilgiler mevcuttur. 

İşimizi özenle yapıyoruz. Çünkü değerli patili dostlarımızı taşıyor, kendi evlerinde hissetmeleri adına sürekli hizmetlerimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz. Biliyoruz ki; Onlar bir "Kargo" değil, "Can"dır...

"Bir Pet Taksi Nasıl Olmalıdır" 'ın cevabının Mecim Pet Taksi olması bizim için önemli ve değerlidir.

 Evcil hayvanımızın tuvalet, mama, su, gezinti ve oyun ihtiyaçları profesyonel personelimiz tarafından sağlıklı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmekte, istediğiniz taktirde video ve fotoğraf ile anlık olarak sizlerle paylaşılmaktadır. Evcil hayvan nakli, konum bilgileri, rota veya randevu ile ilgili tüm sorularınız için bize çağrı merkezimizden; Whatsapp, instagram veya facebook adreslerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.
Patili dostlarımız, Mecim Pet Taksi ile güvende.Sevgiler...