SIKÇA SORULAN SORULAR

Bize sormaktan çekinmeyiniz...

Müşteri deneyiminizi daha keyifli hale getirmek istiyoruz. Aklınızdaki bütün sorulara yanıt vermek için buradayız. En sık sorulan sorular listemize göz atın ve başka sorularınız varsa bize bildirin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Hemen bizimle iletişime geçin ve sevimli patili dostumuzun bir sonraki seyahati için rezervasyon yaptırmak üzere ihtiyacınız olan tüm bilgileri alın.

PET TAKSI ÜCRET TARIFENIZ NEYE GÖRE BELIRLENMEKTEDIR?

Merhabalar efendim. Ücret tarifelerimiz, hizmetler kısmındaki hizmet kategorisine ve km bazına göre değişiklikler göstermektedir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

EKONOMIK PET NAKIL HIZMETINIZDE, ARAÇTA MAKSIMUM 4 EVCIL HAYVAN OLUYORMUŞ. HAYVANLAR BIRBIRLERINE TEMAS EDIYOR MU ACABA? YADA BÖYLE BIR SORUN OLUYOR  MU?

Bu değerli sorunuz için teşekkür ederiz. Ekonomik hayvan naklinde birden fazla hayvan oluyor aracımızda. Bu taşıma türünde uzun şase transporter araçlar kullanmaktayız. Ve kafeslerin birbirleri arasında 15'er cm mesafe olmakta. Bundan dolayı sevimli dostlarımuzın birbirlerine temas etme şansı yoktur. Daha önce bir sorun yaşamadık. Sevgiler.

UZUN YOLCULUKLARDA KAÇ SAATTE BIR MOLA VERIYORSUNUZ?

Uzun yolculuklarımızda ortalama 2-3 saatte bir 15 er dakikalık, 5 saatte bir de 1 saatlik ihtiyaç molası veriyor, dostlarımızın mama, su ve tuvalet ihtiyaçlarını gideriyoruz. Tüm bunlar sizler ile paylaşılmak üzere fotoğraflanıp videoya çekiliyor. Sevgiler...

KÖPEĞIMIZ ILE BIRLIKTE BIZ DE YOLCULUK YAPABILIYOR MUYUZ?

Merhabalar efendim. Evet evcil hayvanınız ile birlikte yolculuk yapabiliyorsunuz. Hizmetlerimiz bölümünde, yolculu pet nakli kısmını okuyabilir, detaylı olarak bilgi ve rezervasyon için bizlere ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

KEDIM IÇIN DE BU HIZMETLERINIZ GEÇERLI MIDIR?

Merhabalar efendim. Evet tüm evcil hayvanlarınızın nakil ve transfer işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sevgiler.

Lütfen Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin.