şişli pet taksi 1.jpg
şişli pet taksi.jpg
şişli pet taksi 3.jpg

Şişli Pet Taksi

Şişli Pet Taksi ve Şişli Evcil Hayvan Taşımacılığı hizmetimiz, Şişli hayvanseverlerin hizmetindedir. 7/24 devam eden evcil hayvan taksisi hizmetimiz profesyonel kadromuz ile en uygun fiyat garantisi ile sizlerle. İstanbul Evcil hayvan taşımacılığı şehir içinde ve şehirler arası hizmetlerimiz mevcuttur. Şişli Pet Taksi hizmetimizin detayları aşağıdaki gibidir. 

Şişli Evcil Hayvan Taksisi

Şişli evcil hayvan taksisi ve Şişli Pet Taksi hizmetimiz, profesyonel kadromuz ile 7/24 hizmetinizdedir. Şişli bölgesinde, evcil hayvanlarınızı adresinizden alıyor, dilediğiniz adrese en hızlı ve en uygun fiyatlarımız ile işini severek yapan ve hayvanlar ile iletişimi güçlü personellerimiz ile naklini gerçekleştiriyoruz. 

Şişli Pet Taksi Fiyatları 

Şişli pet taksi ve Şişli evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerimizde, evcil hayvanınızı alacağımız adres ve teslim edeceğimiz adres arasındaki uzaklığa göre hesaplanmaktadır. Bu süreçte hangi hizmetimizden faydalanmak istediğinize göre fiyatlar değişmektedir. Şişli pet taksi fiyatları için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız. 

Şişli Pet Taksi hizmetlerimiz nelerdir? 

Şişli Ekonomik Pet Taksi

Şişli Vip Pet Taksi

Şişli Yolculu Pet Taksi

Şişli Şehiriçi Pet Taksi

Şişli Şehirler Arası Pet Taksi

Hizmetlerimizin ayrıntılarına, Web Sitemizin anasayfasındaki "Hizmetlerimiz" bölümünden ulaşabilir veya bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Şişli Ekonomik Pet Taksi : Ekonomik pet taksi hizmetimizde, araç içinde birden fazla evcil hayvanımızın aynı anda yolculuk yaptığı ve hepsinin kendisine ait kafeslerde bulunduğu yolculuk şeklidir. Hizmetlerimiz içerisinde en uygun fiyatlı olandır. Yolculuk sırasında profesyonel ekibimiz, patili dostumuzun her türlü ihtiyacı ile (mama,tuvalet,su) ilgilenmektedir. Bu hizmet şekli genellikle şehirler arası yolculuklarda tercih edilir. 

Şişli Vip Pet Taksi : Evcil hayvanınızı, araçta sadece kendisi olacak şekilde bir adresten alıyor, başka adrese naklediyoruz. İstanbul Vip Pet Taksi hizmetimizde, evcil hayvanınız tek başına rahat ve konforlu bir yolculuk yapabilir. Gün içerisinde köpeğinizi yada kedinizi veterinere veya şirin, tatlı bir yolculuğa götürmek için bizleri arayabilirsiniz. 

Şişli Yolculu Pet Taksi: Evcil hayvanınızı veterinere veya başka bir adrese nakletmek istiyorsunuz ve siz de ona eşlik etmek mi istiyorsunuz? İstanbul Yolculu Pet Taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetimizde genelde İstanbul içinde sıklıkla tercih edilmektedir. Sevimli dostunuz ile bir yolculuk planlamak için bizleri arayabilirsiniz veya Whatsapp'tan bize ulaşabilirsiniz. 

 

Şehirler Arası Pet Taksi: Evcil hayvanınızı Şişli Bölgesinde adresinizden alıp, nakledilmesini istediğiniz başka bir şehre pet nakil hizmetimizdir. Yolculuk esnasında sevimli hayvanınızın her türlü ihtiyacı (mama, tuvalet, su) periyodik molalarımızda profesyonel ekibimizce karşılanmaktadır. Yolculuk sırasında tüm molalarımızı fotoğraflıyor ve sizler ile paylaşıyoruz. Evcil hayvanınız nakledilinceye kadar sizler ile paylaştığımız canlı konum ile Google Haritalar'dan bizi takip edebilirsiniz. 

 

Neden Şişli Pet Taksi?

İşini severek yapan ve sürekli olarak kendini ve hizmetlerini yenileyen bir ekip ile çalışmak, bizleri diğer meslektaşlarımızdan ayırt etmektedir. Tüm yolculuklar öncesi ve sonrasında araçlarımız düzenli olarak temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Yolculuk sırasında her an bizleri arayabilir, evcil hayvanınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz. 

Yolculuk öncesinde sizler ile yaptığımız pet nakil hizmet sözleşmesinde araç bilgileri, şoför bilgileri, alınan adres ve teslim edilecek adres gibi bilgiler yer almaktadır. 

 

Evcil Hayvanınız Bize Emanet

İstanbul Pet taksi ve Şişli Evcil Hayvan Taşımacılığı hizmetlerimizin her aşamasında evcil hayvanınızın konforu ve güvenliği bizler için en önemli unsurdur. Yolculuk sırasında evcil hayvanlarınızın kendilerini kendi evlerinde gibi hissetmeleri için onların yanına en sevdiği oyuncaklarını verebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız ile birlikte onlara ait eşyaları da dilediğiniz adrese teslim etmekteyiz. 

 

Bir Pet Taksi'den Daha Fazlası

Şişli Pet Taksi ve İstanbul Evcil Hayvan Taksisi olarak, kedi ve köpeklerinizin sadece nakil işlemleri değil, onların rutin kontol veya aşıları için de bizleri arayarak istediğiniz veterinere gönderebilirsiniz. Aşırı yoğunsunuz ve bunu sizin yapmanıza zamanınız yok mu? Hiç önemli değil. Bizler evcil hayvanlarınız alıyor, her türlü ihtiyaçları için sizin veterinerinize götürüyor, tekrar adresinize teslim ediyoruz. Bir pet taksiden daha fazlası, ancak onları çok sevmek ile mümkündür. 

 

Şişli Pet Taksi İstanbul'un Her Yerinde

Bizleri hangi adresten ararsanız arayın, o an sizlere ne kadar uzakta olduğumuz ve kaç dakika içerisinde adresinize gelebileceğimizin bilgisini sizler ile paylaşmaktayız. 

 

İstanbul Pet Taksi ve Şişli Evcil hayvan taksisi hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizi arayabilir veya whatsapp'tan yazarak sevimli patili dostumuz için bir yolculuk planlayabilirsiniz. 

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 

Mecim Pet Taksi  

beylikdüzü pet taksi.jpg

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram