Şehirler Arası Pet Nakil

Şehirler Arası Pet Nakil hizmetimizde, Mecim Pet Taksi olarak; Evcil hayvanlarınızı bir şehirden başka bir şehre belirlediğiniz adresten alıp, istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Şehirler arası pet taksi hizmetimizin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. 

Mecim Pet Taksi'nin sevimli dostlarımız için hizmetlerinden bir tanesi de; Şehirler arası evcil hayvan nakli' dir. Türkiye’nin her yerine uygun fiyat politikalarımız ile pet nakil hizmeti sunmaktayız.

Yolculuğumuzun günü ve saatini sizler ile planlıyor, sevimli dostumuzu teslim almaya geldiğimizde hizmet sözleşmemizi yapıyor ve yolculuğumuzu başlatıyoruz. 

Yolculuk öncesinde temizlenmiş ve dezenfekte edilmiş araçlarımızı, sevimli dostumuzun kendi evinde gibi hissetmeleri adına yanına sevdiği oyuncakları ile birlikte alıyoruz. Onları birer kargo olarak değil, yolculuğa çıktığımız, özen ile ilgilenilmesi gereken birer yol arkadaşı olarak görmekten mutluluk duyuyoruz. Yolculuk öncesinde kesinlikle hayvanlarımıza yatıştırıcı vs gibi ilaçlar verilmesini istemiyor ve tercih edilmesinden kaçınıyoruz. Yolculuk sırasında düzenli olarak verilen molalarda dostlarımız ile özenle ilgileniyor, tüm ihtiyaçları için işinde profesyonel arkadaşlarımız ile ilgileniyoruz. Şehirler arası evcil hayvan nakli sırasında, birbirleri ile yaş grupları hemen hemen aynı olan dostlarımızı, yolculuk kalitesini korumak adına aynı araçta bulunduruyoruz.

Sevimli dostlarımızın yolculuk sırasında güvenli, sağlıklı ve konforlu bir şekilde seyahat etmesini sağlıyoruz. Evcil dostlarımızın mama, su, tuvalet ve gezinti ihtiyaçlarını profesyonel personelimiz karşılamakta, fotoğraf ve video aracılığı ile sizinle paylaşmaktadır. Yolculuğumuzun konum ve güzergah bilgilerini çağrı merkezimizden öğrenebilirsiniz. Evcil hayvan nakli, konum bilgileri, rota veya randevu ile ilgili tüm sorularınız için bize  çağrı merkezimizden; Whatsapp, instagram veya facebook adreslerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.
Patili dostlarımız, Mecim Pet Taksi ile güvende.Sevgiler...