Şehir İçi Pet Nakil

Evcil dostlarımızın Şehir İçi Pet Nakil hizmeti artık daha konforlu ve daha ucuz. Mecim Pet taksi olarak İstanbul içi pet taksi hizmetimiz siz ve değerli patili dostlarımız için daha huzurlu ve güvenli. Belirlediğiniz tarihte ve saatte, patili dostlarımızı alıyor, istediğiniz adrese naklini gerçekleştiriyoruz. İstanbul pet taksi Şehir içi pet nakil hizmetimizin detaylarına aşağıdan ulaşabilir yada bizleri arayabilirsiniz. 

05436720034

Evcil dostlarımızın şehir içi ulaşımını konforlu, sağlıklı ve güvenli bir şekilde kafes veya taşıma ekipmanı ile profesyonel personelimiz eşliğinde özenle gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Pet taksi denildiğinde akla gelen firmamız Mecim Pet Taksi, evcil hayvanınızı istediğiniz adresten, istediğiniz zaman diliminde alıyor ve sevimli dostumuzu, yolculuk için tasarlanmış aracımız ile adresine teslim ediyoruz.

İstanbul pet taksi hizmetimizi gerçekleştirirken, pet nakil öncesi ve sonrasında araçlarımız özenle temizlenir ve dezenfekte edilir. 

Siz değerli hayvanseverlere ve sevgili patililerimize Mecim Pet Taksi olarak en kaliteli hizmeti sunmak, asli görevimizdir. Yolculuk öncesinde evcil hayvan sözleşmemizi yapıyor, verdiğimiz hizmetimizin arkasında duruyoruz. 

Mecim Pet Taksi, şehir içi pet nakil hizmetimiz esnasında kedi yada köpekleriniz araç içinde bulunan kafeste yada kendi taşıma çantası var ise, o çanta içinde sizin tercihinize göre yolculuk yapabilir.

İstanbul içinde, köpeğinizin veterinere götürülüp aşısının yapılması ve geri getirilmesi mi gerekiyor? Buna zamanınız mı yok? Hiç endişe etmeyin. Sevimli yavrumuz ile her konuda ilgilenmek, bizim işimiz...

Tek yapmanız gereken bizi aramak ve bu sevimli yolculuğu planlamaktır. 

24 Saat süren hizmetimiz için bizi istediğiniz saatte arayabileceğinizi lütfen unutmayınız. 

Evcil hayvan taksisi için özenle tasarlanmış araçlarımız sizlerin değerli patili dostunuzu güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Kendi evlerinde hissetmeleri için elimizden geleni yapmaktayız.

Mecim Pet taksi olarak, evcil hayvanlarınızı "kargo" olarak görmüyoruz. Bizler de hayvan sahipleri insanlar olarak, kendi evcil hayvanlarımızın standartları ne ise; Tüm misafir patililerimize de bunu sunmayı seviyoruz.

 

İstediğiniz taktirde yolculuğumuzu fotoğraf ve video ile anlık olarak sizler ile paylaşmaktayız. Yolculuk sırasında rotamızı ve molalarımız çağrı merkezimizden sorgulayabilirsiniz. Evcil hayvan nakli, konum bilgileri, rota veya randevu ile ilgili tüm sorularınız için bize  çağrı merkezimizden; Whatsapp, instagram veya facebook adreslerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

 Patili dostlarımız, Mecim Pet Taksi ile güvende.Sevgiler...