sarıyer pet taksi 1 .jpg
sarıyer pet taksi 3.jpg

SARIYER PET TAKSİ

Sarıyer Pet Taksi ve Sarıyer Evcil hayvan taksisi hizmetimizi Sarıyer ve çevresinde de başlatmış olmaktan mutluluk duymaktayız. 7/24 Profesyonel ekibimiz ile, evcil hayvanlarına İstanbul içi ve Şehirler arası pet taksi hizmeti vermekteyiz. Sarıyer Evcil Hayvan Taksisi hizmetimiz ve pet taksi ücret politikalarımızı aşağıdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

SARIYER EVCİL HAYVAN TAKSİSİ

Mecim Pet Taksi olarak; İstanbul Evcil Hayvan taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz. Bu hizmetimiz artık Sarıyer bölgesinde de mevcuttur. İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi, bundan sonra Sarıyer Pet Taksi denildiğinde akla ilk Mecim Pet Taksi'nin geleceğinden eminiz.

 

Sarıyer Pet Taksi ve Sarıyer Evcil hayvan taksisi hizmetlerimizde, evcil hayvanlarınızı istediğiniz adresten, istediğiniz saatte alıyor, dilediğiniz adrese en uygun pet taksi fiyat tarifelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile naklini gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz hangi şartlarda hizmetlerimizden faydalanabileceğinizi ve sürecin nasıl işlediğini sizlere anlatalım.

SARIYER PET TAKSİ HİZMET SÜRECİ

 

Sarıyer Pet Taksi hizmetimizi, köpeğinizin yada kedinizin günlük veya rutin ihtiyaçları ( pet aşı, pet kuaför) için veterinere veya başka bir yere gitmek için de kullanabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saatte araçlarımızı sizler için hazır hale getirebilmemiz ve sizleri bekletmememiz için 1 ün öncesinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Olası acil durumlar için de 7/24 profesyonel ekibimiz yine de hizmetinizde olacaktır.

 

Öncelikle Sarıyer Pet Taksi hizmetlerimizin hangisinden faydalanmak istediğinizi seçmelisiniz.

Hizmetlerimizi, Web sayfamızın “Hizmetlerimiz” bölümünden inceleyebilirsiniz.

 

Sarıyer Pet Taksi Hizmetlerimiz - İstanbul Pet Taksi Hizmetlerimiz

-SARIYER EKONOMİK PET TAKSİ

-SARIYER ŞEHİRİÇİ PET TAKSİ

-SARIYER YOLCULU PET TAKSİ

-SARIYER VİP PET TAKSİ

 

Bu hizmetlerimizden birini seçtikten sonra, sizler ile birlikte yolculuğumuzun tarihi ve saatini belirliyoruz. Ardından sevimli hayvanınızı almaya geldiğimizde, içerisinde araç bilgilerinin, şoför bilgilerinin ve mola (tuvalet, mama, su) verilecekse nerelerde ne kadar süre durulacağı gibi ayrıntıları içeren bir “evcil hayvan taşıma sözleşmesi” yapıp, sevimli dostunuzu sizden alıyoruz. Yolculuk süresi boyunca evcil hayvanınızın kendi evinde gibi hissetmesi için araçlarımızda tüm donanımlar mevcuttur. Dilerseniz sevimli dostumuzun en sevdiği oyuncaklarını da yolculuk boyunca yanına koyabilirsiniz. Yolculuk esnasında sizle anlık konum bilgilerimizi paylaşıyoruz ve düzenli olarak aracı, Google Haritalardan takip edebiliyorsunuz. Yolculuk sırasında durulan her mola, sizler ile paylaşılmak üzere fotoğraflanır.

 

Sevimli Dostlarınızı kimlere emanet ettiğiniz önemlidir.

 

HİJYEN VE GÜVENLİK, SARIYER PET TAKSİ’ DE

Araçlarımız her yolculuk öncesi ve sonrasında özenle temizlenir ve dezenfekte edilir. Hizmetlerimizden hangisini seçerseniz seçin, evcil hayvanlarımız için güvenlik, konfor ve hijyen her şeyden önemlidir. Evcil hayvanlarınız, dilerseniz araç içerisindeki kafeslerimizde, dilerseniz kendi kafesleri varsa onunla yolculuk yapabilirler. Mecim Pet Taksi olarak, sevimli dostlarımız ne isterse, onu yapmaya çalışırız.

 

SARIYER PET TAKSİ ARAÇLARI

Birçok pet taksi hizmeti veren kuruluşların aksine, bizler; Evcil hayvan dostlarımız daha rahat ve konforlu yolculuk yapabilmeleri adına, küçük binek araçlar ile değil, büyük Walksvagen Transporter araçlar ile pet taksi hizmeti vermekteyiz. Kedi yada köpeklerinizi huzur ile yolculuk yaptırmak, görevimizdir.

 

SARIYER PET TAKSİ FİYATLARI

Mecim pet taksi hizmetlerimiz içerisinde; Seçtiğiniz hizmet türüne göre ve genel anlamda evcil hayvanınızın alınacağı ve bırakılacağı mesafe arasındaki kilometre baz alınarak hesaplanmaktadır. Lütfen detaylı ücret bilgisi için bizleri arayınız.

 

İSTANBUL PET TAKSİ HANGİ BÖLGELERE HİZMET VERMEKTEDİR?

Mecim Pet Taksi, İstanbul’un tüm bölgelerine 7/24 aralıksız hizmet vermektedir. Bu nedenle İstanbul’un neresinde olursanız olun; Bizleri arayarak, sevimli patili dostunuz için bir yolculuk planlayabilirsiniz.

 

Evcil Hayvanlarınız, Mecim Pet Taksi ile güvende…

 

MECİM PET TAKSİ

sarıyer pet taksi 2.jpg

BİZİ ARAYIN

0543 672 00 34

Email 

BİZİ TAKİP EDİN

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram