nişantaşı pet taksi 2.jpg
nişantaşı pet taksi 2.jpg

NİŞANTAŞI PET TAKSİ

Mecim Pet Taksi olarak, Nişantaşı ve çevresindede Nişantaşı Pet Taksi ve Nişantaşı Evcil Hayvan taksisi hizmetlerimizi başlatmış bulunmaktayız. Nişantaşı Pet Taksi hizmetlerimizi kullanarak evcil hayvanlarınızın günlük veya periyodik veteriner veya pet kuaför hizmetleri için de kullanabilirsiniz. Hizmet detaylarımız aşağıdaki gibidir. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız.

NİŞANTAŞI EVCİL HAYVAN TAKSİSİ

İstanbul pet taksi ve İstanbul evcil hayvan taksisi hizmet bölgemize, Nişantaşı pet taksi hizmetimizi de eklemiş olmaktan mutluluk duymaktayız.

Evcil patili dostlarınızı Nişantaşı veya çevresindeki adresinizden sizin belirlediğiniz saatte alıyor, dilediğiniz adrese en uygun pet taksi fiyatlarımız ile naklediyoruz.

Nişantaşı pet taksi veya Nişantaşı Evcil hayvan taksisi hizmetimizi İstanbul şehir içi veya şehirler arası olarak kullanabileceğiniz gibi, evcil hayvanınızın pet kuaför veya aşıları içinde İstanbul içerisinde kullanabilirsiniz.

Evcil hayvanınızın pet kuaföre götürülmesi veya, aşısının yapılması gerekiyor ve buna zamanınız mı yok? Hiç telaş etmeyin. Mecim pet taksiyi arayın ve biz sizin için, istediğiniz veterinere götürelim, aşılarını veya muayenesini yaptırıp geri getirelim. İstanbul Pet Taksi denilince akla gelen Mecim Pet Taksi, Nişantaşı’lı hayvanseverlerinde kısa sürede gözdesi olmayı başarmıştır.

NİŞANTAŞI PET TAKSİ HİZMETLERİ

Mecim Pet Taksi, İstanbul evcil hayvan taksisi olarak, sizlerin ve sevimli dostlarımızın güvenliği ve konforu için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

 

Nişantaşı Pet Taksi hizmetlerimizi;

-Nişantaşı Şehir içi Pet Taksi

-Nişantaşı Şehirler Arası Pet Taksi

-Nişantaşı Yolculu Pet Taksi

-Nişantaşı Vip Pet Taksi

Olarak sıralamamız mümkün. Hizmetlerimizi detaylı olarak incelemek isterseniz, Web sitemizin “Ana Sayfa” bölümündeki “Hizmetlerimiz” kısmından detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Sizler için hizmetlerimimizi kısaca özetlememiz gerekirse eğer;

 

 

NİŞANTAŞI ŞEHİR İÇİ PET TAKSİ

Sevimli dostunuzu Nişantaşı’ndaki adresinizden alıyor, İstanbul içinde istediğiniz adrese naklediyoruz. İstanbul içi pet taksi hizmetimizi, sevimli dostunuzun veteriner veya kuaför hizmetleri veya İstanbul içinde sevimli bir yolculuk için kullanabilirsiniz.

NİŞANTAŞI ŞEHİRLER ARASI PET TAKSİ

Patili evcil hayvanınızı Nişantaşı’ndaki adresinizde alıyor, İstanbul dışında belirlediğiniz adrese naklini gerçekleştiriyoruz. Şehirler arası pet taksi hizmetimizde, profesyonel ekibimiz sevimli dostunuz ile yolculuk boyunca ilgileniyor, planlanan molalarda evcil hayvanınızın her tülü ihtiyacı (mama, su, tuvalet) karşılanıyor ve tüm bu anlar sizler ile paylaşılmak üzere fotoğraflanıyor.

 

NİŞANTAŞI YOLCULU PET TAKSİ

İstanbul Pet Taksi hizmetlerimiz içinde en çok tercih edilen yolculuk türlerinden biridir. Kedi veya köpeğinizi bir yerden bir yere göndermek istiyor veya veterinere götüreceksiniz ama siz de onunla birlikte mi yolculuk yapmak istiyorsunuz? Öyleyse Mecim Pet Taksi’yi arayarak yolculu bir pet taksi hizmeti planlayabilirsiniz.

 

NİŞANTAŞI VİP PET TAKSİ

İstanbul evcil hayvan taksisi hizmetlerimiz içerisinde, araçta sadece sizin evcil hayvanınızın bulunduğu hizmet türüdür. Nişantaşı Vip Pet Taksi hizmetimizde araç içerisinde sadece tek bir patili dostumuz olacak, bir başka hayvan ile teması olmayacaktır.

 

NİŞANTAŞI PET TAKSİ ÜCRETLERİ

İstanbul Evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerimizin ücret politikası; Evcil hayvanınızın alınacağı yer ile nakledileceği adres arasındaki uzaklık km baz alınarak hesaplanmaktadır. Tabi hizmetlerimizden hangisini de seçeceğiniz önemli. Nişantaşı Evcil hayvan taksisi ücretleri, sizler için sunulan en uygun ücretler olacaktır. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizler arayınız.

NEDEN NİŞANTAŞI EVCİL HAYVAN TAKSİSİ

Evcil hayvanlarımız hepimiz için oldukça değerli. Onların sağlığı ve güvenliği bizler için önem arz etmektedir. İstanbul pet taksi veya Nişantaşı Pet Taksi denilince akla Mecim Pet Taksi’nin geliyor olmasının bir nedeni var. Bunları sizler için derledik.

 • İstanbul pet taksi, sizler için en uygun fiyatları sunmaktadır.

 • Evcil hayvanlarımızın sağlığı önemlidir ve her yolculuk öncesi ve sonrası, araçlarımız temizlenir ve dezenfekte edilir.

 • Evcil hayvanlarınızı almadan önce sizler ile, içerisinde şoför bilgilerinin, yolculuk güzergahının, alınan adres ve nakledilecek adres gibi tüm detaylı bilgilerin bulunduğu bir taşıma sözleşmesi yapmaktayız. Evcil hayvanlarınızı kimlere emanet ettiğiniz bizler için önemlidir.

 • 7/24 verdiğimiz hizmetlerimizi, işini severek ve hayvanlar ile iletişimi güçlü ekibimiz ile yapmaktayız.

 • Hizmetlerimizi, patili dostunuzun gündelik ihtiyaçları için de kullanmanız mümkündür.

 • Evcil hayvanınızı taşırken sakinleştirici vb. İlaç kullanmanızı istemiyoruz.

 • Evcil hayvanınızın yanı sıra onların eşyalarını da araca teslim edebilirsiniz. Bunun için ek bir ücret talep etmiyoruz.

 • Ödemelerinizi nakit, havale yada kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

 • Yolculuk sırasında evcil hayvanınızı araç içindeki kafeslerimizde veya varsa kendine ait kafesinde yolculuk yapabilir.

 

Detaylı bilgi ve iletişim için bizleri aramaktan lütfen çekinmeyiniz.

Unutmayınki; Patili dostunuz, Mecim Pet Taksi ile güvende…

Mecim Pet Taksi

nişantaşı pet taksi 1.jpg

Bizi Arayın

0543 672 00 34 

Email 

Bizi Takip Edin

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram