küçükçekmece pet taksi 1.jpg
küçükçekmece pet taksi 1.jpg

Küçükçekmece Pet Taksi

İstanbul Evcil Hayvan Taşımacılığı ve İstanbul Pet Taksi hizmet bölgelerimize Küçükçekmece Pet Taksi hizmetimizi de eklemiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. "Kendi Evinde Gibi" sloganımız ile çıktığımız bu yolda, 24 saat devam eden hizmetlerimizde, patili dostlarımızın konforlu ve güvende olması ana kuralımızdır. Küçükçekmece Evcil Hayvan Taksisi hizmetimizi aşağıdaki detaylardan inceleyebilirsiniz. Bizi arayabilir, sevimli patili dostumuz için bir yolculuk planlayabilirsiniz. 

Küçükçekmece Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Küçükçekmece Pet Taksi ve Küçükçekmece Evcil Hayvan Taşımacılığı hizmetlerimizi Küçükçekmece'li hayvan sever dostlarımız ile buluşturmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. 7/24, profesyonel ve işini severek yapan ekibimiz ile, dilediğiniz tarih ve saatte evcil hayvanınızı adresinizden alıyor, dilediğiniz adrese naklini gerçekleştiriyoruz. 

Küçükçekmece Pet Taksi Hizmetlerimiz / İstanbul Pet Taksi Hizmetlerimiz

Mecim Pet Taksi olarak, İstanbul Şehir içi Evcil Hayvan Taşımacılığı ve Şehirler arası evcil hayvan taşımacılığı yapmaktayız. Hizmetlerimiz, her bütçeye uygun birbirinden farklı şekildedir. Tüm hizmetlerimizin tek ortak noktası, hepsinde; patili dostlarımız için güvenliğin ve konforun maksimum seviyede olmasıdır. Onların güveni ve mutluluğu her şeyden önemlidir.

Hizmetlerimizi;

-Ekonomik Pet Taksi

-Şehiriçi Pet Taksi

-Şehirler arası Pet Taksi

-Yolculu Pet Taksi

-Vip Pet Taksi 

olarak gruplandırmaktayız. 

İstanbul Evcil hayvan taksisi fiyatlarımız, seçtiğiniz hizmet türüne göre değişkenlik göstermekle beraber, ortalama olarak, evcil hayvanınızın alınacağı ve teslim edileceği adres arasındaki kilometre hesabına göre belirlenmektedir. 

Hizmetlerimiz için ayrıntılı bilgi almak isterseniz Ana sayfamızdaki "Hizmetlerimiz" bölümünü inceleyebilirsiniz. 

Özetle şu şekilde hizmetlerimizi siz değerli hayvansever dostlarımıza aktarmak isteriz. 

EKONOMİK PET TAKSİ / İSTANBUL PET TAKSİ 

Evcil hayvanınız ile birlikte onun dışında başka hayvanlarından bulunması, bu yolculuğu adından da anlaşılacağı üzere, ekonomik hale getirmektedir. Belirlediğiniz adresten evcil hayvanınızı alıyor, istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Yolculuk sırasında düzenli olarak verilen molalarda (mama, su, tuvalet) evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçları profesyonel ekibimiz tarafından karşılanmaktadır. Tüm bu aşamalar sizlere gönderilmek üzere fotoğraflanır. Sizlerin içinin rahat etmesi, bizler için önemlidir.

Sevimli yavrumuzun konforu ve güvenliği bizler için ana kuraldır. Evcil hayvanlarınızı kendi evlerinde hissetmeleri adına elimizden geleni yapmaktayız. Yolcuk İstanbul şehir içi veya Şehirler arası olsun, evcil hayvanımıza sakinleştirici vb. ilaçlar verilmesini kesinlikle istemiyoruz. 

ŞEHİR İÇİ PET TAKSİ / İSTANBUL PET TAKSİ 

Sevimli evcil hayvanınızı (kedi, köpek, kuş) İstanbul içerisinde belirlediğiniz bir adresten alıyor, yine istanbul içerisinde belirlediğiniz başka bir adrese naklini özenle yapıyoruz. İstanbul Şehir İçi Pet Taksisi hizmetimizi, evcil hayvanınızın veteriner vs ihtiyaçları için de kullanabilirsiniz. 

ŞEHİRLER ARASI PET TAKSİ / İSTANBUL PET TAKSİ 

Evcil hayvanınızı istediğiniz tarih ve saatte adresinizden alıp, İstanbul dışında başka bir adrese naklini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz için yolculuklarımız günü birlik değil, planlama ile yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

YOLCULU PET TAKSİ / İSTANBUL PET TAKSİ 

Mecim Pet Taksi olarak, yolculuk sırasında evcil hayvanının yanında olmak, onu yalnız bırakmak istemeyen ebeveynlerimiz için sunduğumuz bir hizmettir. Yolculu pet takside, adresinizden sizi ve minik sevimli patili dostunuzu alıyor, istediğiniz adrese naklediyoruz. Bu hizmet türümüzde, evcil hayvanınız kafeste olmak zorunda değildir. Dilerseniz sizin kucağınızda yolculuk yapabilir. 

VİP PET TAKSİ / İSTANBUL PET TAKSİ 

Vip pet taksi, araç içerisinde sadece sizin evcil hayvanınızın olduğu bir yolculuk şeklidir. Evcil hayvanının tek başına nakledilmesini isteyen değerli müşterilerimiz için sunduğumuz bir hizmettir. 

Detaylı bilgilere ana sayfamızdaki hizmetler bölümünden ulaşabilir veya bizleri arayarak bir yolculuk planlayabilirsiniz. 

Mecim Pet Taksi olarak tüm hizmetlerimizi, binek araçlar ile değil, sevimli patili yavrumuzun daha rahat yolculuk yapabilmesi ve konforlu hissetmesi adına Walksvagen Transporter araçlar ile gerçekleştirmekteyiz. 

Küçükçekmece Pet Taksi Ücretleri 

İstanbul içerisindeki tüm bölgelerimizde olduğu gibi, Küçükçekmece Pet Taksi ve Küçükçekmece Evcil hayvan taşımacılığı hizmetimizde de uygun fiyat politikalarımız mevcuttur. Evcil hayvan taksisi ve pet taksi fiyatlarımız, evcil hayvanınızın alınacağı ve naklinin yapılacağı mesafe baz alınarak hesaplanmaktadır. Ücret bilgisi için bizi lütfen bizleri arayın yada whatsapp tan yazın. 

Küçükçekmece Pet Taksi hangi mahallelere hizmet vermektedir?

Küçükçekmece Pet Taksi veya Küçükçekmece Evcil Hayvan Taşımacılığı olarak tüm mahallelere 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Mahalle listemiz şu şekildedir. 

Atakent Mahallesi - Atakent Pet Taksi - Atakent Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Atatürk Mahallesi - Atatürk Pet Taksi - Atatürk Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Beşyol Mahallesi - Beşyol Pet Taksi - Beşyol Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Cennet Mahallesi - Cennet Pet Taksi - Cennet Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Cumhuriyet Mahallesi - Cumhuriyet Pet Taksi - Cumhuriyet Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Fatih Mahallesi - Fatih Pet Taksi - Fatih Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Fevzi Çakmak Mahallesi - Fevzi Çakmak Pet Taksi - Fevzi Çakmak Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Gültepe Mahallesi - Gültepe Pet Taksi - Gültepe Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Halkalı Mahallesi - Halkalı Pet Taksi - Halkalı Evcil Hayvan Taşımacılığı 

İnönü Mahallesi - İnönü Pet Taksi - İnönü Evcil Hayvan Taşımacılığı 

İstasyon Mahallesi - İstasyon Pet Taksi - İstasyon Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Kanarya Mahallesi - Kanarya Pet Taksi - Kanarya Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Kartaltepe Mahallesi - Kartaltepe Pet Taksi - Kartaltepe Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Kemalpaşa Mahallesi - Kemalpaşa Pet Taksi - Kemalpaşa Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Mehmet Akif Mahallesi - Mehmet Akif Pet Taksi - Mehmet Akif Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Söğütlü Çeşme Mahallesi - Söğütlü Çeşme Pet Taksi - Söğütlü Çeşme Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Sultan Murat Mahallesi - Sultan Murat Pet Taksi - Sultan Murat Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Tevfikbey Mahallesi - Tevfikbey Pet Taksi - Tevfikbey Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Yarımburgaz Mahallesi - Yarımburgaz Pet Taksi - Yarımburgaz Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Yeni Mahalle Mahallesi - Yeni Mahalle Pet Taksi - Yeni Mahalle Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Yeşilova Mahallesi - Yeşilova Pet Taksi - Yeşilova Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Mahallelerinin tamamına 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Bizleri arayın ve sevimli dostumuz için keyifli bir yolculuk planlayalım. Evcil hayvanınız Mecim Pet Taksi ile, kendi evinde gibi güvende...

Mecim Pet Taksi 

Çocuklarda hayvan sevgisinin önemi.jpeg

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram