İSTANBUL PET TAKSİ 1.jpg
İSTANBUL PET TAKSİ 2.jpg

İSTANBUL PET TAKSİ

İstanbul Evcil Hayvan Taşımacılığı ve İstanbul Evcil Hayvan Nakli hizmetimizde; Evcil hayvanlarınızı (kedi, köpek, kuş vb) istediğiniz adresten alıyor, belirlediğiniz adrese 7/24 profesyonel ekibimiz ile, konforlu ve rahat bir ortamda naklini gerçekleştiriyoruz. Mecim Pet Taksi olarak, İstanbul'un her ilçesine pet nakil hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Hizmetlerimizin detaylarını aşağıdan görebilirsiniz.

İSTANBUL EVCİL HAYVAN TAŞIMACILIĞI

İstanbul Evcil Hayvan Taşımacılığı ve İstanbul Evcil Hayvan Nakli hizmetimizde; Evcil hayvanlarınızı (kedi, köpek, kuş vb) istediğiniz adresten alıyor, belirlediğiniz adrese 7/24 profesyonel ekibimiz ile, konforlu ve rahat bir ortamda naklini gerçekleştiriyoruz.

Mecim Pet Taksi’yi kurduğumuz günden beri, patili dostlarımıza bir söz verdik ve bu sözü kendimize ilke edindik.

“Kendi Evinde Gibi Hisset”

Peki bu ne anlama geliyor?

Bizler de birer evcil hayvan sahibi olarak, daha önceleri bir kaç firmanın evcil hayvanların naklini ne şartlarda gerçekleştirdiklerine bir çok kez şahit olduk. Bütün gördüğümüz o olumsuz deneyimler, bize nasıl bir pet taksi olmamamız gerektiğini gösterdi. Bu nedenle, patili dostlarımızın nakli sırasında onları bir yerden başka bir yere götürürken; Kendi evlerinde gibi hissetmeleri adına tüm gerekli önlemleri alıyor, siz değerli evcil hayvan sahiplerini de bu konuda bizlere yolculuk öncesi yapılması gerekenler listemiz ile bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Neden İstanbul Pet Taksi ?

Şirket merkezimizin İstanbul’da olması nedeniyle İstanbul içi hayvan nakli veya İstanbul pet kargo hizmetlerimiz oldukça aktiftir. İstanbul içerisinde her bölgeye hizmet verdiğimiz gibi Şehirler Arası da hizmetlerimiz mevcuttur.

İstanbul Pet Taksi Mecim Pet Taksi ’yi Diğer Firmalardan Ayırt Eden Hususlar Nelerdir?

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi, evcil hayvanlarınızın konfor ve güvenliği her şeyin önünde gelir. İstanbul Pet Taksi ve Şehirler Arası Evcil Hayvan taksisi hizmetlerimizde, patili dostlarımızın konfor ve güvenliği kadar, siz değerli hayvan dostlarının bütçesini de düşünmekteyiz. Bu yüzden İstanbul pet taksi hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz.

Birçok pet taksi firmasının aksine bizler, binek araçlar ile değil, Walksvagen Transporter araçlar ile İstanbul İçi Pet Nakil ve Şehirler Arası Pet Nakil hizmetleri sağlamaktayız. Binek araçlar ile yapılan pet taksi hizmetinde, kısa mesafelerde çok büyük sorunlar yaşanmazken, uzun mesafelerde hayvanlarımız alışık değillerse, strese girebiliyorlar. Kış aylarında havasız ve soğuk olan dar alanlarda yolculuk yapmak, evcil hayvanlarımız için hiç ideal değildir. Bu nedenle, bizler; İçi büyük ve ferah olan araçlar ile Pet Taksi ve evcil hayvan taksisi hizmeti vermekteyiz.

Evcil Hayvan Taşımacılığında, bu işi yapan personellerin birer hayvan dostu olmaları oldukça önemlidir. Bu nedenle personellerimizi, evcil hayvan sahibi olan kişilerden seçmekteyiz. Biliyoruz ki; Kendi hayvanına özenle yaklaşan ve ilgilenen hayvanseverler, diğer patililere de aynı özenle yaklaşmaktadır. Personellerimizi, hayvanlar ile iletişimi güçlü kişilerden oluşturmak, mesleki sorumluluğumuzda bir nebze de olsa bizleri rahatlatmaktadır.

 

Araçlarımız, her yolculuk sonrası detaylı olarak temizlenir ve dezenfekte edilir. Hijyen ve temizlik bizler ve sevimli dostlarımız için önemlidir. Sizler de patili dostlarınızı bizlere teslim ederken, araçlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Her yolculuk, sizlerin istediği saat ve tarihe göre planlanır. Yolculuk planlaması yapıldıktan sonra, sizden patili dostumuzu teslim almadan önce bir Pet Nakil Hizmet Sözleşmesi yapmaktayız. Bu sözleşmede neler var?

-Araç Bilgileri

-Şoför Bilgileri

-Evcil hayvanınızın bilgileri

-Nerden alınıp hangi adrese bırakılacağı

-Yolculuk sırasında neleri taahhüt ettiğimiz

Vs. Gibi bilgiler mevcuttur. Yolculuk başladığında da sizlere gönderdiğimiz canlı konum ile, Google Haritalar’dan aracın konumunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Sevimli dostlarınızı kimlere emanet ettiğiniz önemlidir. Bizler için sadece patili yavrularımızın değil, sizlerinde içinizin rahat olması biz İstanbul Pet taksi için önemli ve değerlidir.

Evcil hayvan taksisi veya İstanbul Pet Taksi denilince akla “Mecim Pet Taksi” nin geliyor olması, tabiiki bir tesadüf değildir.

 

Kargo Değil, Pet Taksi’yiz…

Sizlerden emanet aldığımız patili dostlarımızı, bir adrese bırakılması gereken bir eşya olarak değil, sürekli ilgi bekleyen birer yavrular olarak görmekte, yolculuklarımız sırasında da bu anlayış ile onlarla ilgilenmekteyiz. Yolculuğu planladığımızda ve tarih netleştiğinde, yolculuk günü biz teslim almadan önce neler yapmanız gerektiği bilgisini ayrıntılı bir şekilde sizlere anlatıyoruz. Yazının devamında da buna değineceğiz.

 

Genelde bir yerden bir yere nakil işlemi yapan pet taksilerin yanı sıra bizler Mecim Pet Taksi olarak, evcil hayvanlarınızın aşı, kuaför vs gibi randevuları için de patili dostumuzu alıyor, randevusu sırasında bekliyor, tekrar evine teslim ediyoruz. Özellikle İstanbul içinde yaşayan ve yoğun çalışan, evde köpeği yada kedisi ile ilgilenecek başka biri olmayan hayvanseverler için sağladığımız bu hizmet oldukça sevildi ve tercih edilmektedir.

 

İSTANBUL PET TAKSİ VE İSTANBUL PET NAKİL HİZMETLERİMİZ

Yazımızın başında da belirttiğimiz üzere, evcil hayvanlarınızı en uygun fiyatlar ile naklediyoruz. Her bütçeye ve her talebe uygun hizmetlerimizi sizlere 7/24 sunmaktan mutluyuz.

İstanbul pet taksi ve İstanbul Evcil Hayvan Taşımacılığı bünyesinde birbirinden farklı hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz.

 

*Ekonomik Pet Taksi

*Şehiriçi Pet Taksi

*Şehirler Arası Pet Taksi

*Yolculu Pet Taksi

*Vip Pet Taksi

 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Anasayfa’da yer alan "HİZMETLERİMİZ" bölümünü inceleyebilir, bizi arayabilir veya whatsapp’tan bize yazabilirsiniz. Kısa kısa hizmetlerimizi özetlemek gerekirse;

EKONOMİK PET TAKSİ - İSTANBUL PET TAKSİ

İstanbul hayvan taşımacılığı kapsamında, araç içerisinde ortalama dört yavrumuzun ayrı ayrı birbirine temas etmeyen kafeslere konularak nakil işleminin gerçekleştirildiği yolculuk türüdür. Araç içinde birden fazla patili dostumuzun olması, bu yolculuğu adından da anlaşılacağı üzere daha ekonomik ve uygun fiyatlı yapmaktadır. Evcil hayvanlarınız (kedi, köpek,kuş) adresinizden alınır, belirlediğiniz adrese nakledilir. Yolculuk planlaması sizler ile birlikte yapılır ve yolculuk sırasında düzenli molalar (mama,su, tuvalet) verilir. Bu molalarda sizler ile paylaşmak için fotoğraf ve videolar da çekeriz.

 

ŞEHİR İÇİ PET TAKSİ - İSTANBUL ŞEHİR İÇİ PET TAKSİ

İstanbul evcil pet nakil hizmetimizin sadece İstanbul içerisinde; Evcil hayvanınızın bir adresten alınıp başka bir adrese nakledildiği hizmetimizdir. İstanbul içi pet taksi hizmetimizi 7/24 kullanabilirsiniz. Şehir içinde, gün içinde kedi yada köpeğinizin aşısının mı yapılması gerekiyor? Bizi arayın, aşısını istediğiniz veterinere götürüp yaptırıp tekrar evinize teslim edelim. Yada Pet Kuaföre götürülmesi gerekiyor, randevunuz var ve o gün planlanmamış olan önemli bir işiniz mi çıktı? Hiç dert etmeyin. Mecim Pet Taksi’yi arayın ve biz halledelim.

 

ŞEHİRLER ARASI PET TAKSİ - İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI PET TAKSİ

İstanbul Mecim Pet taksi olarak; Evcil hayvanlarınızı(kedi, köpek, kuş) istediğiniz adresten alıyor, başka bir şehirdeki belirlediğiniz adrese bırakıyoruz. Yolculuk hizmet içeriği, “Ekonomik Pet Taksi” ile benzeşmektedir. Yolculuğu sırasında molaları veriliyor ve ekip arkadaşlarımız patili dostlarımız ile ilgileniyor. Tüm aşamalar sizler ile paylaşılmak üzere fotoğraflanıyor.

 

YOLCULU PET TAKSİ - İSTANBUL YOLCULU PET TAKSİ

Mecim Pet Taksi’nin İstanbul Evcil Hayvan Taşımacılığında hizmette sınır yok. İstanbul içi veya İstanbul dışında bir yere evcil hayvanınızı naklettirmek istiyorsunuz fakat onu yalnız bırakmak istemiyor veya yalnız yolculuk yapmasından korkuyor musunuz? Yolculu Pet Taksi hizmetimiz tamda sizlere göre. Bu yolculuk şeklinde sizler de evcil hayvanınız ile beraber yolculuk yapabilirsiniz. Yolculu Pet Taksi’nin bir avantajı; İsterseniz hayvanınız kafeste değil, sizin kucağınızda, en sevdiği oyuncağı ile oynarken yolculuğuna devam edebilir.

 

VİP PET TAKSİ - İSTANBUL VİP PET TAKSİ

Evcil hayvanınızın kesinlikle başka bir hayvan ile aynı araçta yolculuk yapmasını istemiyor musunuz? İstanbul Vip Pet Taksi tam da size göre bir hizmet. Bu yolculuk şeklimizde, araçta sadece sizin hayvanınız oluyor ve tek başına yolculuk yapıyor. Öyleyse ne duruyorsunuz? Bizi arayın ve hemen bir yolculuk planlayalım.

İSTANBUL PET NAKİL FİYATLARI

İstanbul Pet Nakil veya İstanbul Pet Taksi fiyatları, genelde evcil hayvanınızın alınacağı ve teslim edileceği adrese göre aradaki kilometreye göre hesaplanmaktadır. Fakat birbirinden farklı hizmet türlerimiz de bu fiyatlandırma değişebilir. Detaylı fiyat bilgisi almak için bizi arayın veya whatsapp’tan bizlere ulaşın.

 

İSTANBUL PET TAKSİ HİZMET BÖLGELERİ

İstanbul Hayvan Taşımacılığı hizmetlerimiz, profesyonel kadrosu ile 7/24 İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Detaylı olarak bu yazıya eklemek gerekirse hizmet verdiğimiz bölgelerimizi şu şekilde sıralayabiliriz.

Arnavutköy Pet Taksi - Arnavutköy Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Ataşehir Pet Taksi - Ataşehir Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Avcılar Pet Taksi - Avcılar Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Bağcılar Pet Taksi - Bağcılar Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Bahçelievler Pet Taksi - Bağcılar Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Bakırköy Pet Taksi - Bakırköy Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Başakşehir Pet Taksi - Başakşehir Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Bayrampaşa Pet Taksi - Bayrampaşa Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Beşiktaş Pet Taksi - Beşiktaş Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Beykoz Pet Taksi - Beykoz Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Beylikdüzü Pet Taksi - Beylikdüzü Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Beyoğlu Pet Taksi - Beyoğlu Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Büyükçekmece Pet Taksi - Büyükçekmece Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Çatalca Pet Taksi - Çatalca Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Çekmeköy Pet Taksi - Çekmekköy Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Esenler Pet Taksi - Esenler Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Esenyurt Pet Taksi - Esenyurt Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Eyüpsultan Pet Taksi - Eyüpsultan Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Fatih Pet Taksi - Fatih Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Gaziosmanpaşa Pet Taksi - Gaziosmanpaşa Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Güngören Pet Taksi - Güngören Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Kadıköy Pet Taksi - Kadıköy Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Kağıthane Pet Taksi - Kağıthane Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Kartal Pet Taksi - Kartal Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Küçükçekmece Pet Taksi - Küçükçekmece Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Maltepe Pet Taksi - Maltepe Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Pendik Pet Taksi - Pendik Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Sancaktepe Pet Taksi - Sancaktepe Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Sarıyer Pet Taksi - Sarıyer Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Silivri Pet Taksi - Silivri Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Sultanbeyli Pet Taksi - Sultanbeyli Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Sultangazi Pet Taksi - Sultangazi Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Şile Pet Taksi - Şile Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Şişli Pet Taksi - Şişli Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Tuzla Pet Taksi - Tuzla Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Ümraniye Pet Taksi - Ümraniye Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Üsküdar Pet Taksi - Üsküdar Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Zeytinburnu Pet Taksi - Zeytinburnu Evcil Hayvan Taşımacılığı  

 

Bizleri arayarak, sevimli dostlarınız için keyifli bir yolculuk planlayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız, Mecim Pet Taksi ile güvende...

Sağlıklı Günler Dileriz 

 

MECİM PET TAKSİ 

Bizi Arayın

Email 

Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram