florya pet taksi 1.jpg
florya pet taksi 1.jpg

Florya Pet Taksi

Mecim Pet taksi hizmetleri, Florya'da da evcil hayvan taşımacılığı hizmeti vermektedir. Florya Pet Taksi hizmetlerimiz, uzman ekiplerimiz ile 7/24 devam etmektedir. Hizmetlerimizi ve neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusundaki tüm sorularınızın yanıtı aşağıdaki açıklamalarımızda mevcuttur. 

Florya Evcil Hayvan Taşımacılığı 

     İstanbul evcil hayvan taşımacılığı ve İstanbul Pet taksi denildiğinde akla gelen ilk firmalar arasında olan Mecim Pet taksi, İstanbul Bakırköy, Bahçelievler, Zeytinburnu'nda olduğu gibi, Florya'da da Florya pet taksi ve Florya evcil hayvan taşımacılığı hizmetleri gerçekleştirmektedir. İstanbul içi ve Şehirler arası hizmetlerimiz mevcut olup, size özel bir çok seçenek sunmaktayız.

Neden Florya Pet Taksi

     İşini severek yapan ve yaptığı işte hayvanlar ile iletişimi güçlü personellerimiz, evcil hayvanlarınızın "kendi evinde gibi hissetmeleri" için sürekli olarak kendilerini ve hizmet anlayışını geliştiriyor olmaları, Bakırköy Pet Taksi, Zeytinburnu Pet Taksi, Avcılar Pet taksi,Beylikdüzü Pet Taksi ve İstanbul'un diğer bölgelerinde olduğu gibi burada da tercih sebebi olmaktadır. Sevimli dostlarınızı işinin ehli bir pet taksiye emanet etmeniz sizin ve patili dostumuzun güvenliği için önemlidir. 

Florya Pet Taksi Nasıl Araçlar Kullanır ?

     Florya pet taksi, Florya'da evcil hayvan taşımacılığını diğer bölge ve şehirlerde yaptığı gibi, binek araçlar ile değil, büyük, Walksvagen Transporter araçlar ile yapmaktadır. Büyük alan içerisinde olan evcil hayvanlar, dar alanlara göre daha rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapar ve yolculuk esnasında kesinlikle huysuzluklar yapmazlar. Rahatsız bir yolculuğu hiç bir evcil hayvan sahibi tercih etmezler. Araçlarımız her yolculuk öncesi ve sonrasında temizlenir, dezenfekte edilir. Hijyen bizler ve sevimli dostlarımız için oldukça önemlidir. 

Florya Pet Taksi Yolculukları Nasıl Planlar?

     Florya evcil hayvan taşımacılığında, diğer hizmet bölgelerimizde olduğu gibi, sizlerin istediği gün ve saatlerde, önceden randevu kaydı oluşturulmak şartı ile evcil hayvanınızı adresinizden alıyor, belirlediğiniz adrese özenle teslim ediyoruz. Yolculuk planlamasını sizle beraber yapıyor, eğer yolculuk şehirler arası ise; Nerelerde mola verileceğini, molalarda mama, tuvalet ve su ihtiyaçlarının nasıl gerçekleşeceğini beraber planlıyor, bu ihtiyaç molalarını sizler ile paylaşmak adına kayıt altına alıyoruz. Yolculuktan hemen önce, bir hizmet sözleşmesi yapıyoruz. Bu sözleşmede araç bilgileri, şoför bilgileri, patili dostumuzun nereye teslim edileceği vs gibi tüm bilgiler yer almaktadır.

Florya Pet Taksi'nin hizmetleri nelerdir? 

     İstanbul içi ve İstanbul dışı hizmetlerimiz bir kaç alt kola ayrılmaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgileri sitemizin ana sayfasındaki "hizmetlerimiz" bölümünden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Mecim Pet Taksi Hizmetleri 

*Ekonomik Pet Taşıma / Ekonomik Evcil Hayvan Nakli 

*Yolculu Pet Taşıma / Yolculu Evcil Hayvan Nakli 

*Vip Pet Taşıma / Vip Evcil Hayvan Nakli 

*Şehir içi Pet Taşıma / Şehir içi Evcil Hayvan Nakli 

*Şehirler Arası Pet Taşıma / Şehirler Arası Evcil Hayvan Nakli

Florya Pet Taksi Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Florya Pet Taksi ve Florya Evcil Hayvan Nakli, evcil hayvanınızı alacağımız adres ile, teslim edeceğimiz adres arasıdaki uzaklığa göre hesaplanmaktadır. Bu mesafe içinde hizmet türlerimize göre fiyatlar değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için bizleri arayınız veya Whastapp'tan yazmayı unutmayınız. 

Florya Evcil Hayvan Taşımacılığı Başka Ne Gibi Hizmetler Sunar ?

Mecim Pet Taksi, Florya evcil hayvan taşıma hizmetlerimiz içerisinde sadece kedi veya köpeklerinizi bir yerden bir yere götürme hizmeti vermez. Patili dostunuzun o gün veterinere götürülüp aşısının yapılması gerekiyor ve o gün işten çok geç bir saatte mi geleceksiniz? Hiç dert etmeyin, adresinizden evcil hayvanınızı alır, aşılarını belirlediğiniz veterinere götürür, tekrar adresinize teslim ederiz. 

Standart bir pet taksinin nasıl olması gerektiğini içeren blog yazımızı, Doğru Pet Taksi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Başlığından okuyabilir, daha fazla bilgi edinebilirsiniz. 

İstanbul Pet Taksi denildiğinde akla ilk gelen pet taksiler arasında Mecim Pet Taksi'nin de olması bizleri mutlu etmekte...

Bizi arayın ve sevimli dostumuz için bir yolculuk planlayalım. Evcil hayvanlarınız bizle birlikte güvende...

İstanbul Mecim Pet Taksi

florya pet taksi 2.jpg

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram