Ekonomik Pet Nakil

İstanbul içi Pet Taksi ve Şehirler Arası Pet Taksi hizmetleri içerisinde; Mecim Pet Taksi olarak sunduğumuz her hizmette ve işimizin her aşamasında, en yüksek standartlara ulaşmayı amaçlıyoruz. İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında işinde profesyonel kadromuz ile 7/24 sizlere hizmet vermekten mutluyuz. Her bütçeye hitap eden hizmetlerimizin içinde en uygun pet taşıma şekli olan Ekonomik Pet Nakil hizmetimizin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Yorkshire Terrier

Pet Taksi hizmetlerimizi sizlere sunarken, Can dostlarımız sevimli evcil hayvanlarımızın sağlıklı, güvenli ve ekonomik bir şekilde transferinin yapılabilmesi için uzman kadromuz, uygun araçlarımız ve tüm sevgimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Sevimli patili dostlarımızı, istediğiniz saatte istediğiniz adresten alıp, istediğiniz adrese naklini gerçekleştiriyoruz. İstanbul içi veya şehirler arası pet nakil, farketmeksizin sizler ve sevimli dostlarımıza göre yolculuklarımızı planlamaktayız. Evcil hayvanlarımızın nakli sırasında dostumuza özel kafes, taşıma çantası veya ekipmanı kullanarak, başka evcil hayvanlar ile temas ettirmeden rahat ve keyifle yolculuk yapmasını sağlıyoruz. Birden fazla evcil hayvanımızın aynı araçta yolculuk yapması, bu yolculuğu adından aldığı gibi ekonomik hale getirmektedir. Ekonomik pet nakil hizmetimiz sırasında sevimli dostlarımızın tuvalet, su, mama ve gezinti ihtiyaçları profesyonel personelimiz tarafından karşılanmakta ve istediğiniz taktirde fotoğraf veya video ile sizlerle paylaşılmaktadır. Yolculuğumuzun rotası sizler ile paylaşılmakla birlikte şehirler arası yolculuklarda gerekirse rota üzerindeki şehirlere kısa süreli uğramak suretiyle gerçekleşmektedir. Pet taksi hizmetlerimizden biri olan "ekonomik pet nakil" gerçekleştirirken, araç içerisinde maksimum 4 sevimli patili dostumuz olmaktadır. Yolculuk, çoklu olacağı için özellikle Walksvagen Transporter araçlarımızı kullanmaktayız. Büyük araç içerisinde yolculuk yapmak, evcil hayvanlar için çok daha rahat olmaktadır. Her yolculuktan sonra değerli patili dostlarımızın sağlığı için araç içerisi havalandırılır, temizlenir ve dezenfekte edilir. 

Evcil Hayvan Kargosu Değil! Pet Taksi'yiz...

Nakledilmek üzere bizlere emanet edilen değerli dostlarımızı birer kargo olarak görmüyoruz. Onları kendi evinde hissettirerek yolculuğunu en konforlu hale getirmek, birincil görevimizdir. Bu nedenle, işimizi severek yapıyor, ekip arkadaşlarımızı da seçerken bu detaya dikkat ediyoruz. Pet kargo ile Pet Taksi arasındaki bu farkı biliyor, sorumluluklarımızı bu düzeyde yerine getiriyoruz. 

Ekonomik Pet Taksi fiyatlandırmamız, kilometre bazında yapılmakta, adres uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Siz değerli hayvanseverler ve sevgili patili dostlarımız için en uygun fiyat tekliflerini sunmaktayız.

Evcil hayvan nakli, konum bilgileri , rota veya randevu ile ilgili tüm sorularınız için bize çağrı merkezimizden; Whatsapp, instagram veya facebook adreslerimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.
Patili dostlarımız, Mecim Pet Taksi ile güvende.Sevgiler...