beylikdüzü pet taksi.jpg
beylikdüzü pet taksi.jpg

Beylikdüzü Pet Taksi

Mecim Pet Taksi, Beylikdüzü'nde de Beylikdüzü pet taksi ve Beylikdüzü evcil hayvan taşımacılığı konusunda uzman ekibi ile birlikte, 7/24 kesintisiz bir şekilde evcil hayvanlarınız için konfor ve huzuru maksimum seviyede tutarak, en uygun evcil hayvan taşımacılığı fiyatları sunarak hizmet vermektedir. Hizmet detaylarımız aşağıda yer almaktadır. 

Beylikdüzü Evcil Hayvan Taşımacılığı 

     İstanbul'un bir çok ilçesinde olduğu gibi, Beylikdüzü'nde de Beylikdüzü Pet taksi ve Beylikdüzü evcil hayvan taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Siz değerli hayvan dostları ve sevimli minik patili dostlarımız için sürekli olarak hizmet kalitemizi geliştirmeye çalışan bizler, Mecim Pet Taksi hizmetlerini Beylikdüzü ile buluşturmuş olmaktan mutluluk duymaktayız.

 

     Beylikdüzü Pet Taksi Avantajları

7/24 Kesintisiz olarak hizmet vermekte olup, uzman kadromuz ile evcil hayvanınızın boyutu fark etmeksizin araçlarımızda tüm patili dostlarımız için kafeslerimiz mevcut olup, dilerseniz varsa, kendi kafesiniz ile de yolculuk yaptırabilirsiniz. Araçlarımızda, evcil hayvanınızı kendi evinde gibi hissettirmek için tüm donanımlarımız mevcuttur. Dilerseniz sevimli dostumuz için istediğiniz oyuncağını araca teslim edebilirsiniz. Değerli minik dostlarımızı belirlenen rotaya göre istediğiniz tarih ve saatte adresinizden alıp, belirlediğiniz adrese naklini gerçekleştirmekteyiz. 

Mecim Pet taksi, İstanbul'un her bölgesinde olduğu gibi, Beylikdüzü Pet Taksi ve Beylikdüzü Evcil hayvan taşımacılığında da en uygun fiyatları sizlere sunmaktadır. 

     Beylikdüzü Pet Taksi Hizmetleri

Mecim Pet Taksi'nin Beylikdüzü pet taksi hizmeti İstanbul içi ve Şehirler arası şeklinde olmakla birlikte birçok hizmet şekli mevcuttur. Bu yazımızda hizmetlerimizden bahsedeceğiz, Detaylı bilgi için "Hizmetlerimiz" bölümünü inceleyebilir yada bizi arayabilirsiniz.

Ekonomik Evcil Hayvan Taşımacılığı

Şehir içinde araçta birden fazla sevimli dostumuzun aynı anda yolculuk yaptığı, tüm patililerin kendine ait kafeste, birbirlerine temas ettirilmeden, dilediğiniz adrese nakil edildiği bir hizmettir. 

Şehirler Arası Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Araç içerisinde birden fazla (maksimum 4) patilinin bulunarak, sizler ile birlikte planlanan rotada istediğiniz adresten alınıp, belirlediğiniz adrese nakil işlemidir. Yolculuk esnasında verilecek molalarda uzman ekibimiz sevimli dostlarımızın tüm ihtiyaçlarını (mama, su, tuvalet) karşılayacak, bu anları sizler ile paylaşmak adına görüntüleyecektir. 

Yolculu Evcil Hayvan Taşımacılığı

Evcil hayvanınızı bir yerden bir yere naklettireceksiniz fakat aklınız onda mı kalacak? Hiç dert etmeyin. Mecim Pet Taksi olarak, bu sorununuzu yolculu pet taşıma hizmetimiz ile çözmekteyiz. Bu hizmetimizde yine belirlediğiniz saatte belirlediğiniz adresten sizi ve sevimli yavrunuzu alıyor, istediğiniz adrese naklediyoruz. Yanında siz de olacağınız için, kafeste kalma zorunluluğu yoktur. 

Vip Evcil Hayvan Taşımacılığı

Bu hizmetimiz, araçta sadece sizin evcil hayvanınızın bulunduğu, tek başına yolculuk yaptığı bir hizmettir. Evcil hayvanınızın tek başına yolculuk yapmasını istiyorsanız, vip pet taşıma hizmetiniz kullanabilirsiniz. 

     Beylikdüzü Pet Taksi Fiyatları

Mecim Pet Taksi, Beylikdüzü Pet taksi ve Beylikdüzü Evcil hayvan taşımacılığı hizmetinde, evcil hayvanınızın teslim alındığı adres ile nakledilecek adres arasında kilometre mesafeye göre bir ücret teklifi verir. Fakat yukarıdaki hizmetlere göre bu km fiyatı değişkenlik gösterebilir. 

Ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilir, sevimli dostunuz için bir yolculuk planlayabilirsiniz. 

     7/24 Hizmet Beylikdüzü Pet Taksi

Hizmetlerimizi 24 saat olarak gerçekleştirmekteyiz. Mecim Pet Taksi, planladığınız yolculuklar için her zaman hazır olduğu gibi, planlanmayan ya da beklenmeyen anlarda da sizlerin hizmetindedir. Eviniz de bir anda sevimli dostunuzu veterinere vs götürmeniz gerekebilir. Gece saatinde bile olsa, sevimli dostumuz için pet taksi ve evcil hayvan taşıma hizmetimiz mevcuttur.

 Beylikdüzü Pet Taksi'yi Diğer Firmalardan Ayırt Eden Hususlar

Kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştiren bizler, sizler için bir çok hizmet sunmakta ve bunu sevimli dostlarımız için en konforlu ve güvenilir hale getirmekteyiz. Tabii bütçenizi de düşünerek...

Beylikdüzü pet taksi ve Beylikdüzü Evcil Hayvan Taşımacılığı hizmetimizi Walksvagen Transporter büyük araçlar ile yapmamızın nedeni, patili dostlarımızı kendi evinde gibi hissettirmek ve onları strese sokmadan keyifli bir yolculuk yaşatmaktır. 

Araçlarımız her yolculuk öncesi ve sonrası temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Ekibimizi, hayvanlar ile iletişimi güçlü kişilerden seçmekteyiz. Her yolculuktan önce, içerisinde araç bilgisi, şoför bilgisi, güzergah bilgisi vs olan bir taşıma sözleşmesi yapmaktayız. Evcil hayvanlarınızı kimlere emanet ettiğinizi bilmeniz gerekmektedir. 

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için bizleri arayabilir veya whatsapp'tan bizlere yazarak bilgi alabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız bizimle güvende...

Mecim Pet Taksi

beylikdüzü pet taksi 2.jpg

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram