beşiktaş pet taksi 1.jpg
beşiktaş pet taksi 1.jpg

Beşiktaş Pet Taksi

Beşiktaş Pet Taksi ve Beşiktaş Evcil Hayvan Taşıma hizmetimiz, siz Beşiktaş'lı patili severler için hizmetinizdedir. 7/24, profesyonel ekip ve evcil hayvan taksisi olmaya elverişli ve donanımlı araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. İstanbul Pet Taksi ve İstanbul Evcil Hayvan Taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen firma olan Mecim Pet Taksi'nin Beşiktaş pet taksi ve Beşiktaş Evcil Hayvan Taşımacılığı hizmeti detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

Beşiktaş Evcil Hayvan Taşımacılığı

Beşiktaş Evcil Hayvan Taşımacılığı ve Beşiktaş Pet Taksi hizmetimizi, Beşiktaş'lı hayvanseverler ile buluşturmuş olmaktan mutluluk duymaktayız. 

İstanbul Pet Taksi ve İstanbul Evcil Hayvan Taşımacılığı içerisinde yer alan bu bölgemizde de, diğer bölgelerde olduğu gibi 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Sevimli Patili dostunuzu belirlediğiniz adresten, belirlediğiniz saatte alıyor, istediğiniz adrese naklini gerçekleştiriyoruz. Şehir içi veya şehirler arası pet taksi hizmetimizde, yolculuk planlamasını sizler ile yapıyoruz. Yolculuk sırasında verilecek molalar ve uğranacak adres bilgilerini sizler ile paylaşıyor, evcil hayvan sahipleri ile paylaştığımız anlık konum bilgileri ile sevimli dostunuzun nerede olduğunu, varılacak adrese ne kadar mesafesinin kaldığını Google Haritalardan takip edebiliyorsunuz. Mecim Pet Taksi'nin patili yavrularımız için "Kendi evinde gibi hisset" mottosunu sadece patili dostlarımız için değil, ebeveynlerinin de yolculuk sırasınca evcil hayvanlarının huzurlu ve güvende olduğunu bilmeleri, bizler için oldukça önemlidir. Yolculuk sırasında planlanan molalarda patili dostlarımızın ihtiyaçları (mama, su, tuvalet, hareket etme ihtiyacı) hayvanlar ile iletişimi güçlü olan ve işini severek yapan ekip arkadaşlarımızca gerçekleştirilir. Tüm bu planlı molalar, siz değerli dostlarımız ile paylaşmak için fotoğraflanır. 

Evcil hayvanlarınızı (Kedi, köpek, kuş) kimlere emanet ettiğiniz önemlidir. 

Beşiktaş Evcil Hayvan Taşımacılığında Neden Mecim Pet Taksi?

Yukarıda belirttiğimiz gibi, İstanbul Pet Taksi yada İstanbul Evcil Hayvan taşımacılığı denildiğinde akla Mecim Pet Taksi'nin gelmesinin bir nedeni var. Siz değerli hayvan sahipleri, patili dostlarını bizlere emanet ettiklerinde evcil hayvanlarının konforlu ve rahat bir şekilde yolculuk yaptığından eminler. İşini severek yapan ekip arkadaşlarımızda aynı zamanda evcil hayvan sahibi olan kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle kendi evcil hayvanlarına nasıl yaklaşıyorlar ise, bizlere emanet edilen patili dostlarımıza da o şekilde yaklaşmaktadırlar. Bu hizmet anlayışımız bizi, diğerlerinden ayırt etmektedir...

Beşiktaş Pet Taksi'nin hizmetleri 

Mecim Pet Taksi olarak, sadece lokal bölgelerde değil, Türkiye Geneli çalışmaktayız. Fakat şirket merkezimiz İstanbul olduğu için ağırlığımız İstanbul'dadır. Hizmetlerimizin detaylarını ana sayfamızda yer alan "HİZMETLERİMİZ" bölümünden inceleyebilirsiniz. 

Özetle anlatmak gerekirse;

*Ekonomik Pet Taksi

İstanbul Şehir içi veya şehirler arasında araç içinde ortalama dört sevimli yavrularımızın aynı anda yolculuk yaptığı hizmet türümüzdür. İstanbul ekonomik pet taksi hizmetimizde evcil hayvanınız adresinizden alınır, belirlediğiniz başka bir adrese nakledilir. Araçta birden fazla evcil hayvanın bulunması, Pet Taksi hizmeti ücretini daha ekonomik hale getirmektedir.

 

*Şehiriçi Pet Taksi

Evcil hayvanlarınızın, İstanbul içinde bir adresten, yine istanbul içindeki başka bir adrese nakil hizmetidir. İstanbul Şehir içi pet taksi hizmetlerimizde yolculuk şekli sizin isteğiniz üzerine tekli (vip) de olabilir, çoklu da olabilir.  

 

*Şehirler Arası Pet Taksi

Evcil hayvanlarınızın, belirlediğiniz adresten alınıp, başka bir şehire nakledilme hizmetidir. 

 

*Yolculu Pet Taksi

Evcil hayvanlarınızın nakli esnasında onu yalnız bırakmak istemiyor, siz de ona eşlik etmek istiyorsanız, "yolculu pet taksi" hizmetimizi kullanabilirsiniz. Genelde veteriner vs gibi günlük rutin durumlarda tercih edilmektedir. 

 

*Vip Pet Taksi 

Evcil hayvanınızın bir başka patili ile kesinlikle aynı ortamda yolculuk yapmasından endişe duyan ebeveynler için sunduğumuz evcil hayvan taşıma hizmetidir. Vip Pet Taksi'de araçta sadece sizin evcil hayvanınızın yolculuk yaptığı, araçta başka bir evcil hayvanın olmadığı hizmetimizdir.

İstanbul Mecim Pet Taksi Ücret Politikamız

Beşiktaş Pet Taksi hizmetimizde de diğer bölgelerde olduğu gibi, evcil hayvanınızın alındığı ve bırakıldığı mesafe arasındaki uzaklığa göre hesaplanmaktadır. Tabii bu hesaplama, tercih ettiğiniz hizmet şeklimize göre değişmektedir. Ücret bilgisi için bizleri arayabilirsiniz. 

Beşiktaş Pet Taksi Araçları 

Evcil hayvanlarınızın naklini binek araçlar ile değil, sevimli dostlarımızın daha rahat ve konforlu bir şekilde yolculuk yapabilmeleri adına Walkswagen Transporter minübüsler kullanmaktayız. Sevimli dostlarımızı kendi evlerinde gibi hissetmelerini sağlamak ve yolculuklarını keyifli hale getirmek amacı ile, araç içinde onların ilgilenmeleri için küçüklü büyüklü oyuncaklarımız mevcuttur. 

Beşiktaş Pet Taksi olarak Beşiktaş'ın;

Abbasağa Mahallesi - Abbasağa Pet Taksi - Abbasağa Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Akat Mahallesi - Akatlar Pet Taksi - Akatlar Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Arnavutköy Mahallesi - Arnavutköy Pet Taksi - Arnavutköy Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Balmumcu Mahallesi - Balmumcu Pet Taksi - Balmumcu Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Bebek Mahallesi - Bebek Pet Taksi / Bebek Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Cihannüma Mahallesi - Cihannüma Pet Taksi - Cihannüma Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Dikilitaş Mahallesi - Dikilitaş Pet Taksi - Dikilitaş Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Etiler Mahallesi - Etiler Pet Taksi - Etiler Evcil Hayvan Taşımacılığı  

Gayrettepe Mahallesi - Gayrettepe Pet Taksi - Gayrettepe Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Konaklar Mahallesi - Konaklar Pet Taksi - Konaklar Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Kuruçeşme Mahallesi - Kuruçeşme Pet Taksi - Kuruçeşme Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Kültür Mahallesi - Kültür Pet Taksi - Kültür Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Levazım Mahallesi - Levazım Pet Taksi - Levazım Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Levent Mahallesi - Levent Pet Taksi - Levent Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Mecidiye Mahallesi - Mecidiye Pet Taksi - Mecidiye Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Muradiye Mahallesi - Muradiye Pet Taksi - Muradiye Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Nisbetiye Mahallesi - Nisbetiye Pet Taksi - Nisbetiye Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Ortaköy Mahallesi - Ortaköy Pet Taksi - Ortaköy Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Sinanpaşa Mahallesi - Sinanpaşa Pet Taksi - Sinanpaşa Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Türkali Mahallesi - Türkali Pet Taksi - Türkali Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Ulus Mahallesi - Ulus Pet Taksi - Ulus Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Vişnezade Mahallesi - Vişnezade Pet Taksi - Vişnezade Evcil Hayvan Taşımacılığı 

Yıldız Mahallesi - Yıldız Pet Taksi - Yıldız Evcil Hayvan Taşımacılığı 

gibi tüm mahellelerine 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. 

Bizi arayın ve sevimli dostunuz için mutlu bir yolculuk planlayalım...

Mecim Pet Taksi 

beşiktaş pet taksi 2.jpg

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram