Bakırköy Pet Taksi

İstanbul içi evcil hayvan taşıma hizmetleri bölgemize, Bakırköy Pet Taksi hizmetimizi de eklemiş olmaktan mutluyuz. 7/24 işinde uzman ekiplerimiz ile dilediğiniz adresten evcil hayvanınızı alıp, istediğiniz adrese özenle teslim ediyoruz. Bakırköy Pet Taksi hizmetimizin detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Evcil Hayvan Taşımacılığı

Bakırköy pet taksi ve Bakırköy evcil hayvan taşımacılığı hizmetimizi siz değerli Bakırköy'lü hayvanseverlere sunmak bizler için önemli. 7/24 kesintisiz devam eden hizmetlerimiz İstanbul'un her ilçesinde devam ederken, şehirler arası hizmetlerimiz de özenle devam etmektedir. 

Gün geçtikçe evcil hayvanların sayısı artmakta. Bununla beraber ülkemizde evcil hayvanlar ile rahat rahat toplu taşımaya binmekte bir o kadar zorlaşmaktadır. Özellikle İstanbul içerisinde evcil hayvan sahibinin özel bir aracı yoksa, zaman zaman sevimli patili dostumuzu veterinere dahi götürmek bir problem haline gelebiliyor. Mecim Pet Taksi olarak, bu sorunları en aza indirgiyor olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Bakırköy Pet Taksi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Pet taksi hizmeti, evcil hayvanınızı bir yerden başka bir yere nakil işleminden çok daha fazlasıdır. Evcil hayvanınızın hangi şartlarda ve nasıl yolculuk yaptığı bizler ve sevimli dostlarımızın can güvenlikleri ve psikolojileri için oldukça önem arz etmektedir. 

Pet taksi olarak kullanılacak araçların, bu hizmeti verebilecek yapıda olmaları gerekir. Mecim Pet taksi olarak, araçlarımızda her boyutta kedi veya köpekler için kafeslerimiz mevcuttur. Araçlarımız her taşıma sonrasında temizlenir ve bir sonraki yolculuğa hazır hale getirmek için dezenfekte edilir. Walksvagen transporter araçlar kullandığımız için, dilerse evcil hayvanın sahibi de onunla yolculuk yapma imkanına sahiptir. 

Kedi, köpek yada kuşlarınızın normal bir araç ile bir yere nakledilmesi ile, onlar için hazırlanmış bir ortamda, olması gereken ortam ısısında nakledilmesi çok farklıdır.

Bakırköy Pet Taksi Olarak Evcil hayvan kargosu değil, Pet Taksiyiz !

Tüm hayvanlar bizler için değerlidir. Bu yüzden işimizi severek yapmaktayız. İşimizi yaparken, bizlere emanet edilen canlarımızı "kargo" olarak görmüyor, işimizi ciddiyet ile, hayvanlar ile iletişimi kuvvetli personeller seçerek yapmaktayız. Ve aynı sorumluluğu tüm patili dostlarımız adına, meslektaşlarımızdan da beklemekteyiz. 

Evcil hayvanınızın yolculuğu için bizi aradığınızda, yolculuk planlamasını birlikte yapıyor, yolculuk esnasında dostlarımızın ihtiyaçları (mama,su,tuvalet,oyun) için verdiğimiz molaları sizler ile paylaşmak için fotoğraflıyor, videolarını çekiyoruz. Dostunuz bizimle güvende...

Siz değerli patili dostlarımız için birden fazla hizmetlerimiz mevcuttur. Bunu hizmetlerimiz sayfasından ayrıntılı bir şekilde öğrenebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısaca bahsetmek gerekirse, "ekonomik pet taksi", "yolculu pet taksi", "vip pet taksi", "şehirler arası pet taksi" gibi her bütçeye uygun fiyatlar ile hizmetlerimiz mevcuttur.

Bakırköy Pet Taksi denildiğinde akla geliyor olmak bizler için gurur duyulasıdır.

Evcil hayvanlarımızın nakli sırasında dilerseniz kendinize ait taşıma çantası veya araçlarımızda olan kafesleri kullanabilirsiniz. Bizim için önemli olan, evcil hayvanlarımızın rahat ve huzurlu bir şekilde yolculuk yapmalarıdır. Patili dostlarımız ne isterse, biz o şekilde hizmet vermek için araç içi teçhizatlarımızı hazırladık. Kendilerini, kendi evlerinde gibi hissetmeleri önemlidir. 

Bakırköy Pet Taksi Fiyatlarımızı neye göre belirlemekteyiz? 

Fiyatlandırmalarımız, seçtiğiniz hizmet türüne göre; Mesafeler arası kilometre bazında değişiklikler göstermektedir. Sizler için en uygun pet taksi fiyatlarını sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Bakırköy Pet Taksi hizmetimizde, Bakırköy'ün tüm mahallelerine; Ataköy 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11. kısım, basınköy mahallesi, cevizlik mahallesi, kartaltepe mahallesi, osmaniye mahallesi, sakızağacı mahallesi, şenlikköy mahallesi, yenimahalle, yeşilköy, yeşilyurt, zeytinlik, zuhuratbaba ve florya'ya hizmet vermekteyiz. 

Bakırköy Pet Taksi hizmeti içi Mecim Pet taksi 7/24 en uygun fiyatlar ile hizmetinizdedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Hemen arayın ve sevimli dostunuz için bir yolculuk planlayalım. Evcil hayvanınız bizimle güvende...

Mecim Pet Taksi

bakırköy pet taksi 2.jpg

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram