bahçelievler pet taksi.jpg

Bahçelievler Pet Taksi

Bahçelievler Pet Taksi ve Bahçelievler Evcil Hayvan Taksisi hizmetimizi, siz değerli Bahçelievler patili dostlarının hizmetine sunduğumuz için mutluyuz. İstanbul İçi Pet Taksi ve Şehirler Arası Pet Taksi hizmetlerimiz için detaylı bilgileri "hizmetlerimiz" kısmında bulabilirsiniz. Bahçelievler Pet Taksi hizmetimizin detayları aşağıdaki gibidir.

Bahçelievler Evcil Hayvan Taksisi

Bahçelievler Pet Taksi ve Bahçelievler Evcil Hayvan taksisi hizmetimizi; Zeytinburnu, Bakırköy'den sonra Bahçelievler halkında da sunduğumuz için mutluyuz. İstanbul içi pet taksi hizmetlerimizin yanı sıra Şehirler Arası Pet Taksi hizmetimizde mevcuttur. 

Pet Taksi denildiğinde akla gelen bir firma olmamızı, uygun fiyat politikamız ve hizmet kalitemizden ileri geldiğini biliyoruz. 

Bir pet taksi'den daha fazlası olmak demek, evcil dostlarımıza birer kargo anlayışı ile değil, bizlere emanet edilen birer "can" olarak görmek ve onları yolculuk sırasında güvende ve huzur dolu ortamda teslim etmektir. Bu hizmet anlayışımız, siz değerli hayvan dostlarının da dikkatini çekmektedir. 

Başlıca Hizmetlerimiz Nelerdir?

     1) Ekonomik Pet Taksi

     2) Şehiriçi Pet Taksi

     3) Şehirler Arası Pet Taksi

     4) Yolculu Pet Taksi

     5) Vip Yolculu Pet Taksi

Her bütçeye hitap eden hizmetlerimizin tek ortak noktası, kalitelerinin birincil kuralı çerçevesinde gerçekleştiriliyor olmasıdır. 

Bahçelievler Pet Taksi dendiğinde de, diğer bölgelerdeki yerimizi yakın zamanda alacağımızdan eminiz. 

Evcil hayvanlarımıza ve patili dostlarımıza, bu yola çıkarken bir söz verdik. " Onları, kendi evlerinde gibi hissettireceğiz." Bu nedenle 7/24 devam eden aralıksız hizmetlerimizde işini severek yapan ve hayvanlar ile iletişimi yüksek personeller ile çalışmaktayız. 

Bahçelievler Pet Taksi Olarak İşimizi Binek Araçlar İle Değil Büyük Araçlar İle Yapıyoruz !

Bilindiği üzere genelde pet taksiler, binek küçük araçlar ile hayvan taşımacılığı yapmaktadırlar. Kendimizde evcil hayvan sahibi insanlar olarak, çoğu zaman evcil hayvanlarımızın dar alanda yapılan yolculuklarda sıkıldıklarını ve rahat edemediklerini gördüğümüz için, evcil hayvanınızın boyutu farketmeksizin Walksvagen Transporter araçlar ile evcil hayvan taşımacılığı yapmaktayız. 

Geniş bir alanda olan evcil dostlarımız, yolculuklarını daha huzurlu ve güvende hissederek gerçekleştiriyorlar. 

Araçlarımız her yolculuk öncesi ve sonrasında özenle ekibimiz tarafından temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Bu, hem bizlerin, hem de evcil hayvanlarımızın sağlığı için önemlidir. 

Yolculuk öncesinde bir taşıma hizmet sözleşmesi ile evcil hayvanınızı teslim alıyor, yolculuk sırasında belirli aralıklarla ihtiyaç molası (mama, su, tuvalet) veriyoruz. Bu süreçler fotoğraflanıyor ve siz değerli patili dostlarımızın içlerinin rahat etmesi için sizler ile paylaşılıyor.

Bahçelievler Pet Taksi hangi mahallelere hizmet veriyor?

Bahçelievler Pet Taksi olarak Bahçelievler'in; Cumhuriyet Mahallesi, Çobançeşme Mahallesi, Fevziçakmak Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Siyavuşpaşa Mahallesi, Soğanlı Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Yenibosna Mahallesi ve Zafer Mahallesi'nin tümüne hizmet vermekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Detaylı bilgi ve iletişim için bizleri arayabilir yada whatsapp'tan yazabilirsiniz. 

Öyleyse ne duruyorsunuz? Arayın ve sevgili dostumuz için bir yolculuk planlayalım.

Bir Pet Taksi Nasıl Olmalıdır'ın cevabının Mecim Pet Taksi olmasından dolayı mutluyuz. 

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram