avcılar pet taksi 1.jpg

Avcılar Pet Taksi

Mecim Pet Taksi olarak, İstanbul’un her ilinde olduğu gibi, Avcılar’da da Avcılar Pet Taksi olarak değerli Avcılar’lı hayvanseverler için de birbirinden farklı evcil hayvan taşıma ve Pet Taksi hizmeti vermekteyiz. 7/24 Profesyonel kadromuz ile evcil hayvanlarınızı Avcılar içinde istediğiniz adresten alıyor, İstanbul içinde belirlediğiniz bir adres veya Şehirler arası pet naklini gerçekleştiriyoruz. Hizmet detaylarımız aşağıda bulunmaktadır.

Avcılar Evcil Hayvan Taşımacılığı

Mecim Pet Taksi olarak; Avcılar pet taksi ve Avcılar evcil hayvan taşımacılığını siz değerli Avcılar halkının hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Hizmet kalitemizden ödün vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizin detaylarına “hizmetlerimiz” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Her geçen gün işimizi daha iyi şartlarda yapmaya çalışan ve sürekli kendimizi, ekipmanlarımızı ve vizyonumuzu yenileyen bizler, “Pet Taksi” hizmetlerine yeni bir soluk getiriyoruz.

İster istanbul içi, ister şehirler arası pet taksi hizmeti almak isteyin, en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz.

Diğer Pet Taksilerden Mecim Avcılar Pet Taksi'den ayıran özelliklerimiz nelerdir?

İstanbul Pet nakil Taksileri içerisinde bizi diğer evcil hayvan taksilerinden ayıran bir takım hizmet ve özelliklerimiz mevcuttur. Avcılar Pet Taksi hizmetlerimizde de bunların tamamı geçerli olup, değerli patili dostlarının her türlü evcil hayvan nakli ihtiyaçlarına yanıt vermekteyiz.

 1. İstanbul içi pet taksi ve istanbul içi pet nakil hizmetlerimizi binek araçlar ile değil, büyük Walksvagen Transporter araçlar ile gerçekleştirmekteyiz. Alan genişliği, patili dostlarımıza rahat ve konforlu bir yolculuk ortamı sağlamaktadır.

 2. Çoklu taşıma sırasında araç içerisinde evcil hayvanlar kesinlikle birbirlerine temasta bulunamamaktadır.

 3. Pet nakil hizmetimiz öncesi ve sonrasında araçlarımız temizlenir ve dezenfekte edilir. Sevimli patili dostlarımızın sağlığı ve hijyeni bizler için çok önemlidir.

 4. Evcil hayvanlarınızı (kedi, köpek, kuş vb.) sizlerden teslim almadan önce, içerisinde araç bilgilerinin, güzergah, şoför vs bilgilerinin olduğu bir hizmet sözleşmesi imzalıyoruz. Değerli dostlarınızı kimlere emanet ettiğiniz önemlidir.

 5. Yolculuk planlamasını sizlere göre planlamakta, istediğiniz tarih ve saatte istediğiniz adresten teslim almaktayız.

 6. Evcil hayvanlarınızı, araç içerisinde bulunan kafeslerde yada evcil hayvanınıza ait taşıma çantası var ise, onlarda yolculuk yaptırma tercihini siz değerli hayvanseverlere bırakmaktayız.

 7. Pet nakil hizmeti öncesinde kesinlikle patili dostlarımıza sakinleştirici vb. İlaçların verilmesini istemiyoruz.

 8. Yolculuk sırasında verilen ihtiyaç molalarında (mama,tuvalet, su vb gibi) fotoğraflar ve videoları siz değerli sahiplerine iletmek üzere kayda alıyoruz.

 9. Verdiğimiz hizmetlerin sadece bir Pet Taksi veya Pet Nakil hizmeti olarak sınırlı kalmaması adına, veteriner randevunuza, traş randevunuza, kuaför randevularınıza da adresinizden alıp götürüyor, dilerseniz yapılan işlem boyunca hayvanınız ile ilgileniyor, geri adresinize teslim ediyoruz. Özellikle çalışan veya çocuklu aileler için ciddi bir zaman külfeti olan bu hizmetleri sizler adına gerçekleştiriyoruz.

 10. Ücret politikalarımız, seçtiğiniz hizmete göre değişmekte ve bu ücretler genelde alınacak ve teslim edilecek adres arasındaki km hesabına göre değişmektedir. Ücret bilgisi için bizi aramayı veya whatsapp’tan yazmayı unutmayınız.

 11. Ödemelerinizi nakit, kredi kartı veya havale yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.

 12. Sizler için hizmetlerimizi; Ekonomik pet taksi, şehiriçi pet taksi, şehirler arası pet taksi, yolculu pet taksi ve vip pet taksi olarak sıralayabiliriz.

 13. Yolculuk sırasında aklınız sevimli dostunuzda kalacak ve içiniz bu konuda rahat etmeyecek mi? Hiç önemli değil, Mecim Pet Taksi’de hizmette sınır yok ve yolculu pet taksi hizmetimiz siz değerli Avcılar halkının hizmetindedir. Avcılar Pet Taksi ve Avcılar Evcil Hayvan Nakli hizmetlerimiz siz değerli hayvan severlerin memnuniyeti adına sürekli geliştirilmektedir.

 14. Avcılar pet taksi ve Avcılar evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerimizi Avcılar'ın; Avcılar Merkez Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Tahtakale Mahallesi ve Yeşilkent Mahallelerinin tamamına hizmet vermekteyiz.

Mecim Pet Taksi'nin sizlere özel hizmet ve uygun fiyat garantisinden faydalanmak için bizleri arayın ve değerli patili dostlarımız için konforlu bir yolculuk planlayalım. 

Unutmayın ki; Evcil hayvanlarınız bizler ile güvende... 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram